پیگیری وضعیت پروژه ندامتگاه مرکزی در نشستی با رئیس کل دادگستری ایلام

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام- مهدی زاده سرپرست زندان های استان در دیداری با دکتر دهقانی در خصوص وضعیت پروژه ندامتگاه مرکزی بحث و تبادل نظر کردند.
مهدی زاده در این دیدار به ضرورت بهره برداری از ندامتگاه جدید اشاره کرد و بیان داشت: با توجه به اهمیت نگهداری زندانیان در فضای استاندارد و اثربخشی هرچه بهتر فعالیت های اصلاحی و تربیتی، انتقال زندانیان به زندان جدید در حال احداث ضروری به نظر می رسد و حمایت مسئولین در این راستا را می طلبد.
دکتر دهقانی رئیس کل دادگستری استان ایلام نیز عنوان نمود: با رایزنی و جلسات مشورتی که صورت گرفته است، زندان مرکزی ایلام به لحاظ امنیتی و رعایت حقوق شهروندی می بایست از محیط شهری به ندامتگاه جدید (خارج از شهر) انتقال یابد و اقدامات تأمینی و تربیتی در محیطی استاندارد و منطبق با برنامه های سازمانی پیاده سازی گردند.
ایشان خواستار تسریع در روند ساخت و ساز پروژه ندامتگاه مرکزی شد و تصریح کرد: تلاش مراجع قضایی و همکاری مسئولین زندان ها با هدف کاهش جمعیت کیفری و عدم بازگشت زندانیان به زندان دنبال می شود وی در ادامه به اثربخشی بازدید قضات از زندان اشاره کرد و خواستار پیگیری وضعیت زندانیان تحت قرار شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*