پاسداشت مقام شهید سردار حاج قاسم سلیمانی در اداره کل زندان های ایلام

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان ایلام- مراسم پاسداشت مقام شهید سردار حاج قاسم سلیمانی با حضور کارکنان زندان های ایلام برگزار شد.


مجلس ترحیم سردار سلیمانی نیز برگزار شد و توفیق مهدیزاده سرپرست زندان های ایلام بیان داشت: حقارت استکبار جهانی باری دیگر بیش از پیش عیان شد و در یک خودزنی آشکار و شبانه با به شهادت رسانیدن سرباز ولایت و اسوه مقاومت و ایثار، این چهره بین المللی مقاومت را تبدیل به چهره ای ماندگار در طول تاریخ نمود.


مهدیزاده در پیامی، این چنین شهادت سردار سلیمانی را تسلیت گفت:
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ ۖ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا ﴿٢٣ احزاب﴾
از مؤمنان مردانی هستند که به آنچه با خدا بر آن پیمان بستند [و آن ثبات قدم و دفاع از حق تا نثار جان بود] صادقانه وفا کردند، برخی از آنان پیمانشان را به انجام رساندند [و به شرف شهادت نایل شدند] و برخی از آنان [شهادت را] انتظار می برند و هیچ تغییر و تبدیلی [در پیمانشان] نداده اند.
شهادت هنر مردان خداست
خبر تلخ و ناراحت کننده ترور سرادر سرافراز ایران و اسلام حاج قاسم سلیمانی توسط دولت آمریکا باعث ناراحتی و تکدر خاطر مردم شریف و شهید پرور ایران شد.
ضایعه شهادت سردار قاسم سلیمانی را به محضر امام عصر(عج)، مقام معظم رهبری، مردم ایران و خانواده محترم ایشان تبریک و تسلیت گفته و از خداوند متعال برای این شهید بلند مرتبه راه حق که عمر خود را در راه سرافرازی ایران و اسلام هزینه کرد علو درجات و هم‌نشینی با مولا و مقصود خود مسئلت دارم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*