هیأت نظارت بر دادسراهای دادستانی کل کشور از زندان های ایلام بازدید کردند

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام- گنجی مدیرکل نظارت بر دادسراهای دادستانی کل کشور و هیأت همراه از زندان مرکزی، بازداشتگاه و کانون اصلاح و تربیت بازدید کردند.


در این بازدید دکتر گنجی مدیرکل نظارت و بازرسی دادستانی کل کشور، نمازی معاون نظارت دادستانی کل، صادقی دادستان عمومی استان کرمانشاه، موسوی دادستان دادسرای نظامی استان کرمانشاه، خسروی ‌زاد دادستان مرکز ایلام، دارابی ‌فر رئیس دادگاه کیفری استان، علی رحمی معاون دادستان و توفیق مهدیزاده سرپرست زندان های ایلام به همراه تعدادی از مسئولین حضور داشتند.


هیأت بازدید کننده ضمن ابراز رضایت از وضعیت زندانیان و نحوه اجرای مطلوب اقدامات تأمینی و تربیتی با هدف اصلاح و بازپروری، با زندانیان دیدارهای چهره به چهره داشتند و پرونده های قضایی آنان را بررسی نمودند.


مهدیزاده در حاشیه این بازدید بیان داشت: تعیین تکلیف زندانیان تحت قرار و حل مشکلات زندانیان از مهمترین اقداماتی است که در اولویت کاری قرار گرفته است و با همکاری مراجع قضایی کمتر از یک ماه آینده تعیین تکلیف می شوند.


ایشان در ادامه تصریح کرد: بازسازگاری اجتماعی زندانیان و حمایت بهتر از خانواده های آنان با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی، نیازمند همت و همکاری نهادهای ذیربط و مسئولین است. وی در پایان بازدید و سرکشی مراجع قضایی از زندان را عاملی برای کاهش بار روانی و تقلیل آسیب های رفتاری معرفی کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*