مدیرکل زندان های ایلام روزهای آخر هفته را در بین مددجویان سپری می کند

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام-مجید احسانی روزهای تعطیل آخر هفته با حضور در بین مددجویان به درخواست ها و سوالاتشان پاسخ می دهد.
احسانی مدیرکل زندان های استان ایلام ظهر روز پنجشنبه (۹مرداد) با مددجویان کانون اصلاح و تربیت و بند نسوان دیدار داشت و ضمن استماع اظهارات آنان و پاسخگویی به سوالاتشان، طی تماس تلفنی با مراجع قضایی، مشکلات زندانیان را پیگیری نمود و خطاب به روسای زندان ها؛ توجه بیش از پیش به مددجویان و کاهش بار روانی آنان را خواستار شد.


ایشان تصریح کردند: در رویکرد نوین نظام زندانبانی اسلامی علاوه بر ارائه خدمات آموزشی و اصلاحی و تربیتی باید شرایطی مهیا شود تا خلاء عاطفی و روحی و روانی مددجویان مرتفع و در چارچوب قوانین و مقررات تسهیلات رفاهی مورد نیاز جهت برقراری ارتباط و ملاقات آنان با خانواده هایشان پیش بینی و فراهم شود.


مدیرکل زندان های استان ایلام در بین مسئولین و روسای زندان ها به ارائه مطالبی در خصوص زندانبانی و اهمیت دقت در آنها پرداخت و لحظاتی نیز در فعالیت ورزشی مددجویان( تنیس روی میز) شرکت کرد و به صورت مشاوره ای، مشکلات آنان را بررسی و خواستار تسریع در پیگیری شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*