مدیرکل زندان های ایلام در مراسم تقدیر از معاون سلامت به بیان اهمیت اخلاق مداری در محیط کار پرداخت

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام- در مراسمی با حضور مسئولین و روسای زندان ها از معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های ایلام تقدیر شد.
عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های استان ایلام طی مراسمی با حضور مسئولین ستادی و روسای زندان ها، از تلاش های موثر و پیاده سازی اصولی برنامه های سازمانی توسط حسین نعمتی معاون سلامت زندان های استان ایلام تقدیر کرد و مطالبی را در خصوص اهمیت اخلاق مداری در محیط کار بازگو نمود.


کشوری خطاب به کارکنان گفت: برتری به معنای ارائه کیفیتی فراتر از استانداردهای موجود است، این دستور العمل در شما باید تبدیل به عادت شود تا اثر خوبی روی همکارانتان داشته باشد. لازم است که در رفتار و اخلاق مداری با همکاران، کیفیت بالای رفتار را مد نظر قرار دهید.
وی به صداقت در رفتار نیز اشاره کرد و اذعان داشت: صداقت، نما و جلوه ای از یک شخصیت اخلاق مدار است و بر ویژگی های مثبت دلالت دارد. وی افزود: بهترین رفتاری که یک کارمند می تواند در پیش بگیرد رفتار کردن براساس قوانین است.


کشوری در جمع مسئولین و روسای زندان ها تصریح کرد: دستورات اخلاق مدارانه و اخلاق حرفه ای را در کسب وکارتان به کار بندید، تا از شخصیت کاری خود لذت ببرید و بتوانید موفقیت را بیشتر لمس کنید.
لازم به ذکر است حسین نعمتی معاون سلامت زندان های استان ایلام، ادامه خدمت خود را در اداره کل زندان های استان تهران سپری می نماید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*