مدیرکل زندان های ایلام در بازدید از زندان دره شهر: بررسی مشکلات زندانیان و فراهم سازی زمینه اعطای قانونی و بهینه تسهیلات قضایی در اولویت قرار گیرد

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام- مجید احسانی و تعدادی از مسئولین ستادی از زندان شهرستان دره شهر بازدید کردند.


احسانی مدیرکل زندان های استان ایلام در این بازدید از وضعیت زندانیان و نحوه اجرای اقدامات تأمینی و تربیتی دیدن کرد و به بررسی مشکلات زندانیان و فراهم سازی زمینه اعطای بهینه و قانونی تسهیلات قضایی با همکاری و تعامل مطلوب مراجع قضایی تأکید کرد.


ایشان در ادامه بیان داشتند: مشاوره با زندانیان و شناخت اختلال درونی آنها می‌تواند از بار روانی زندانیان بکاهد و اقدامی موثر در راستای کاهش آسیب رفتارهای پرخطر باشد وی گفت: همکاری در رفع مشکلات زندانیان باعث می شود فرد زندانی با آسودگی خاطر و به دور از دغدغه‌های تحمل حبس، اوقات خود را سپری کند.


مدیرکل زندان های استان ایلام با سربازان وظیفه نیز دیدار داشتند و ضمن پاسخگویی به سوالات و درخواست های آنها، در خصوص حساسیت شغل زندانبانی و دقت در اجرای اقدامات تأمینی نکاتی را بازگو شد. احسانی از سربازان وظیفه به عنوان همکاران زندانبانان در فرایند اصلاح و تربیت و تأمین امنیت یاد کرد و خواستار توجه بیش از پیش به آنان شد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*