مدیرکل زندان های استان ایلام: پایه ریزی اصول و مبانی علمی در پیاده سازی اقدامات تربیتی نتیجه بخش است

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام- تفاهم نامه همکاری فیمابین دانشگاه علمی کاربردی و اداره کل زندان های استان منعقد گردید.
عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های استان در دیداری با محمدی رئیس دانشگاه علمی – کاربردی ایلام به تشریح اقدامات تأمینی و تربیتی با کارکرد بازپرورانه برای زندانیان پرداخت و در خصوص تاثیر اجرای فعالیت های اصلاحی و تربیتی با رویکردی علمی و کارشناسانه مباحثی را عنوان نمود.


کشوری در این دیدار که مسئولین و کارشناسان دو مجموعه نیز حضور داشتند به مقایسه پایه ریزی اصول علمی در فعالیت های تربیتی پرداخت و اثرگذاری اقدامات بازپرورانه را در زندانبانی امروزی مرهون روش های علمی و هدفمند دانست. وی تصریح کرد: بهره مندی از تکنیک های علمی در دستیابی به اهداف متعالی سازمانی و بازسازگاری اجتماعی زندانیان به نحوی که عدم بازگشت زندانیان به زندان را منتج شود، در دستور کار است و حمایت نهاد ها و دستگاه های ذیربط را می طلبد.


مدیرکل زندان های استان ایلام بیان داشت: از اهداف انعقاد این تفاهم نامه می توان به اجرای طرح های تحقیقاتی، استفاده از ظرفیت و پتانسیل و توانمندی های فکری، تجربی، پژوهشی، کارگاهی و … دانشگاه علمی – کاربردی، برگزاری همایش های مشترک علمی و پژوهشی با موضوعات مرتبط، افزایش بهره وری نیروی انسانی، تألیف و انتشار کتب و نشریات علمی، فراهم نمودن زمینه ادامه تحصیل زندانیان واجد شرایط و… اشاره کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*