مدیرکل زندان های استان ایلام: ورود به جزئیات زندانبانی، لازمه امنیت پایدار است

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام – در بازدیدی متفاوت با تمامی کارکنان، سربازان وظیفه و زندانیان مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی دیدار شد.


عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های استان ایلام در بازدید اخیر خود از مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی با کلیه زندانیان دیداری چهره به چهره داشت و به بررسی مشکلات آنها پرداخت. وی در ادامه با سربازان وظیفه دیدار کرد و در پایان هم با کارکنان مجتمع جلسه ای توجیهی داشت و ضمن بیان منشور هشت ماده مقام معظم رهبری مدظله العالی، گزیده ای از تأکیدات ریاست قوه قضائیه را در حوزه زندانبانی یادآور شد.


کشوری ورود به جزئیات زندانبانی و بررسی چالش ها را لازمه امنیت پایدار در سطح زندان ها دانست و بیان داشت: توجه به مشکلات زندانیان، ایجاد انگیزه خدمتی در سربازان وظیفه و ارتقاء سطح آگاهی های خدمتی برای کارکنان و زندانبانان به صورت علمی و هدفمند یک ضرورت است و می بایست بیش از پیش به آن پرداخته شود.


وی در این بازدید از امنیت به عنوان رکن اصلی اثر بخشی فعالیت های اصلاحی و تربیتی یاد کرد و برقراری نظم و انضباط در سطح زندان را زمینه ساز اجرای اقدامات بازپرورانه دانست. کشوری افزود: برای رشد و ترقی مجموعه و دستیابی به اهداف والای سازمانی برنامه ریزی منسجم صورت گرفته است و فعالیت های تدوین شده در حال پیگیری هستند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*