مدیرکل زندان های استان ایلام در کلاس آموزشی اخلاق اداری به حفظ کرامت انسانی زندانیان تأکید داشت

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام- کلاس های آموزشی ماهیانه اخلاق اداری برای کارکنان زندان های استان برگزار شد.
عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های استان ایلام در کلاس آموزشی اخلاق اداری به تاثیر انس با معنویات و ارتباط با کتاب وحی در زندگی بشری اشاره کرد و رعایت حقوق شهروندی و همچنین حفظ کرامت انسانی زندانیان را مورد تأکید قرار داد. ایشان رعایت اصول اخلاقی را در اجرای اقدامات تربیتی و اصلاحی حائز اهمیت دانست و پایبندی به آن را خواستار شد.


کشوری بیان داشت: تغییر نگرش نسبت به زندانیان و خانواده های آنها به منظور پیشبرد اهداف اصلاحی و تربیتی، همواره در دستور کار زندانبانان بوده است و امید است این مهم در سطح جامعه بیش از پیش فرهنگ سازی گردد و با حمایت نهادهای مرتبط و دستگاه های اجرایی، آسیب های اجتماعی کنترل و زمینه بازسازگاری اجتماعی زندانیان به نحو مطلوب تر فراهم شود.


حجه الاسلام و المسلمین هاشمی از اساتید حوزه و دانشگاه نیز در کارگاه آموزشی اخلاق اداری به ایراد سخن پرداخت و در حوزه های تعهد خدمتی، صداقت در کار، کمک به نیازمندان، تعهد و مسئولیت پذیری و همچنین مباحثی در حوزه دین و مصادیق خدمت خالصانه و حفظ شخصیت زندانیان با نگاهی متفاوت و انسان دوستانه مطالبی را عنوان نمودند.


رحمن موحدی مسئول حفاظت و اطلاعات زندان های استان ایلام نیز در پایان در خصوص رعایت مسائل امنیتی، حفاظت گفتار و توجه به هشدارهای حفاظتی مطالبی را یادآور شد و گفت: ثبات امنیت در سطح زندان های استان یکی از اصول مهم زندانبانی است که پیشبرد اهداف اصلاحی و تربیتی در سایه آن قوت می گیرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*