مدیرکل زندان های استان ایلام در کارگاه آموزشی اخلاق اداری: تغییر و نواندیشی را از خود آغاز کنیم

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام- کارگاه آموزشی اخلاق اداری برای کارکنان و سربازان وظیفه زندان های ایلام برگزار شد.


حجت الاسلام والمسلمین مراد ویسی از روحانیون مبلغ و مشاور دادگاه خانواده، در خصوص رفتارهای حرفه ای و سازمانی و همچنین مباحث مرتبط با حفظ بنیان خانواده مطالبی را گویا شد و چالش های منحصر به فرد در روش های تربیتی فرزندان را بررسی و تحلیل نمود. ایشان به موضوعاتی چون: طلاق عاطفی، تاثیر محبت در رفتار کودکان، نحوه برخورد با چالش ها و مدیریت صحیح بحران های خانوادگی و… اشاره کرد.


عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های استان ایلام نیز به تغییر و نواندیشی و تاثیر مثبت آن در زندگی روزمره اشاره کرد و در حوزه مسائل روز و همدلی ملت ایران اسلامی در راستای حفظ ارزش های انقلاب اسلامی و پایبندی به آنها، مطالبی را عنوان نمود.


کشوری ضمن تشریح بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی در حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی و بیانیه گام دوم انقلاب، اذعان داشت: یک انقلاب واقعی و موفق همواره پیرو ولایت فقیه است. وی در ادامه تلاش سنگربانان اصلاح و تربیت را قابل تقدیر دانست و پایبندی به اصول اخلاقی و مسئولیت پذیری در شغل حساس زندانبانی را حائز اهمیت و حیاتی قلمداد کرد.


در پایان این کارگاه آموزشی یکی از سربازان وظیفه ساعی زندان های استان که در فعالیت های فرهنگی و قرآنی حضوری فعال داشته، توسط مدیرکل زندان های ایلام مورد تقدیر قرار گرفت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*