مدیرکل زندان های استان ایلام در مراسم تجلیل از خبرنگاران، به تغییر نگرش جامعه نسبت به زندانیان و خانواده های آنان اشاره کرد

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام- به مناسبت روز خبرنگار، از خبرنگاران و اصحاب رسانه تجلیل شد.
عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های استان ایلام ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت ۱۷ مردادماه، بیان داشت: خبرنگاران و روزنامه نگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند. آنان وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای ، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.


کشوری در ادامه به تغییر نگرش جامعه نسبت به زندانیان و خانواده های آنان تأکید داشت و تصریح کرد: همه ما در مقابل خانواده های زندانیان مسئول هستیم و می بایست به صورت هدفمند از آسیب های اجتماعی پیشگیری کنیم وی افزود: فرهنگ حمایت از خانواده های زندانیان و تغییر نگرش نسبت به آنها، می بایست در جامعه نهادینه شود.


در پایان این مراسم عبدالحمید کرمی رئیس خانه مطبوعات استان نیز ضمن تقدیر از تلاش های مسئولین زندان ها و سنگربانان اصلاح و تربیت در راستای ارائه خدمات بازپرورانه و حمایتی برای زندانیان، در خصوص رسالت خطیر خبرنگاران و اصحاب رسانه مطالبی را عنوان نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*