مدیرکل زندان های استان ایلام به بررسی مشکلات زندانیان در جلسه پرسش و پاسخ پرداخت

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام- به منظور بررسی مشکلات زندانیان و درخواست های آنها، جلسه پرسش و پاسخ با وکیل بندها برگزار گردید.
عبدالمجید کشوری در این جلسه ضمن استماع اظهارات زندانیان و بررسی درخواست ها با حضور مسئولین نظارتی و رئیس زندان، بیان داشت: رعایت قوانین و مقررات زندان از سوی زندانیان و حفظ نظم و انضباط، به اعطای امتیازات قانونی و پیشبرد اهداف اصلاحی و تربیتی می انجامد و در جهت رفع مشکلات تلاشی مضاعف می شود.
کشوری تصریح کرد: مشکلات و درخواست ها به مسئولین و رئیس زندان منعکس گردد و بهداشت روحی و روانی زندانیان به نحو مطلوب حفظ شود. وی افزود: تلاش مجموعه کارکنان و زندانبانان در راستای اعتلای اهداف سازمانی و بازگشت سالم زندانیان به جامعه است که در این مسیر احترام به قوانین و برخورد سنجیده دوسویه، بازپروری مناسب را به دنبال دارد.
مدیرکل زندان های استان ایلام در این جلسه نکات کلیدی را به وکیل بندها یادآوری نمود و کلیه درخواست های زندانیان زندان مرکزی را بررسی کرد. ایشان در ادامه به شرح مطالبی در حوزه ثبات امنیت، اجرای دستورالعمل های جدید، حضور فعال در برنامه های اصلاحی و تربیتی، توجه به مقررات و …. پرداخت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*