سرپرست زندان های ایلام در جلسه ماهیانه انجمن حمایت از زندانیان به تشریح نقش نهادهای حمایتی در کاهش آسیب های اجتماعی پرداخت

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام- جلسه ماهیانه انجمن حمایت از زندانیان با حضور علی رحمی معاون دادستان مرکز استان، گراوند فرماندار ایلام و دیگر اعضا برگزار شد.
توفیق مهدیزاده سرپرست زندان های استان ایلام بیان داشت: مددجویان و افراد تحت تکفل آنها از اقشار آسیب پذیر جامعه هستند و برای مقابله با آثار و تبعات احتمالی و کمک به توانمند سازی آنان بایستی توسط نهادهای حمایتی و خدماتی مورد توجه و حمایت قرار گیرند .
وی افزود: انجمن های حمایت از زندانیان رسالت خطیری در این راستا به عهده دارند و باید با بهره گیری از کارشناسان و مددکاران مجرب مشکلات مددجویان و افراد تحت تکفل را مورد بررسی قرار دهند و حد اکثر تلاش خود را در جهت کاهش مشکلات آنان معطوف نمایند.


مهدیزاده تصریح کرد: نقش انجمن های حمایت از زندانیان در کاهش آسیب های اجتماعی بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است و علاوه بر توسعه کمی و کیفی خدمات حمایتی و معیشتی به مددجویان می توانند درآزاد سازی و ایجاد بستر مناسب بازگشت شرافتمندانه آنان به جامعه نیز تأثیر گذار باشند.
سرپرست زندان های ایلام در ادامه ضمن اشاره به بهره مندی از ظرفیت خیرین استانی، اذعان داشت: خیرین در حل کردن مشکلات زندانیان و خانواده آنان پیش قدم هستند و همواره دست یارای زندانبانان در پیشبرد اهداف والای سازمانی بودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*