سرپرست زندان های ایلام در بازدید از کانون اصلاح و تربیت: یکی از مسائل رشد و توسعه ابعاد شخصیتی ، احساس اعتماد به نفس در نوجوان است

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام- توفیق مهدی زاده سرپرست زندان های ایلام با مددجویان کانون اصلاح و تربیت دیداری چهره به چهره داشت.
مهدی زاده در این بازدید بیان داشت: یکی از مسائل رشد و توسعه ابعاد شخصیتی ، احساس اعتماد به نفس در نوجوان است. یعنی باید احساس اتکای به خود و اعتماد به نفس را در انجام امور شخصی در نوجوان پرورش داد که این امر می توان با برخی سیاست ها و شرایط تربیتی در فرد ایجاد و تقویت کرد.
وی افزود: شناخت تغییرات دوره نوجوانی موجب می شود مثبت تر عمل کنیم و بتوانیم در مقابل مشکلات ایجاد شده در دوره نوجوانی واکنش مناسب نشان بدهیم.
مهدی زاده تصریح کرد: مددجویان کانون اصلاح و تربیت در حال گذران مهمترین سال های شکل گیری شخصیت خود هستند و عبور از بحران های احتمالی در این دوران در کمال آرامش و بستر مناسب، ماموریتی سنگین بر دوش مسئولین زندان های استان و کانون اصلاح و تربیت است، وی به حساسیت و دقت در اجرای مطلوب فعالیت های اصلاحی و بازپرورانه تاکید ویژه ای داشت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*