سرپرست زندان های استان ایلام: جشن های گلریزان و نسیم مهر به صورت مجازی برگزار می شوند

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام- به علت پیشگیری از انتشار ویروس کرونا، جشن های گلریزان و نسیم مهر به صورت مجازی برگزار می گردند.

مهدی زاده سرپرست زندان های ایلام در مصاحبه ای با شبکه استانی مرکز ایلام، اذعان داشت : در سال گذشته ۷۴ زندانی جرائم غیر عمد با همت خیرین و نیکوکاران همیشه در صحنه، آزاد شدند و به آغوش خانواده بازگشتند.

وی تصریح کرد : مبلغ بدهی مالی زندانیان مذکور بیش از ۱۳ میلیارد تومان بود که با همت مددکاران و تلاش هیأت های صلح و سازش، مبلغ ۷ میلیارد تومان تخفیف و رضایت شکات اخذ گردید که با اعطای مساعدت های ستاد دیه، خیرین و آورده های شخصی زندانیان، زمینه آزادی آنان فراهم گردید.

ایشان در ادامه افزودند: به علت شیوع ویروس کرونا و اهمیت سلامت عموم مردم شریف استان، امسال جشن های گلریزان و نسیم مهر به صورت مجازی و با بهره مندی از ظرفیت صدا و سیما و کانال های خبری و رسمی برگزار می شود.

مهدی زاده در ادامه به برگزاری کارگاه های آموزشی برای همسران زندانیان با موضوع هایی چون مهارت های اساسی زندگی، پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی اشاره کرد و گفت: انجمن های حمایت از زندانیان تمامی خانواده های زندانیان را تحت پوشش بیمه سلامت قرار داده اند و حمایت های مادی و معنوی به صورت مستمر از آنها انجام می شود.

 

شماره حساب ستاد دیه استان: ۰۲۰۷۴۲۴۹۲۰۰۰۱

شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۸۵۷۱۴۲

لینک کمک: https://idpay.ir/setad-diyeh-ilam-5

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*