رئیس کل دادگستری ایلام: آگاهی بخشی در مورد آثار سوء مواد مخدر باید فراگیر شود

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام- کمیسیون حقوقی و قضایی ستاد مبارزه با مواد مخدر با حضور رئیس کل دادگستری و دیگر اعضای کمیسیون برگزار شد.
خسروی زاد دادستان مرکز استان، مهدی زاده سرپرست زندان های ایلام و دیگر اعضای کمیسیون در این نشست حول راهکارهای مقابله با ورود، تولید و توزیع مواد مخدر و مضرات آن به بحث و تبادل نظر پرداختند.


دکتر دهقانی رئیس کل دادگستری استان ایلام در کمیسیون مبارزه با مواد مخدر ضمن تبریک دهه فجر و تشریح دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی، بیان داشت: آگاهی بخشی در خصوص آثار سوء مواد مخدر و استفاده مطلوب از ظرفیت رسانه ها می تواند در پیشگیری از مصرف مواد موثر باشد.
ایشان ضمن اشاره به قوانین و جرائم مواد مخدر و رسیدگی قاطع با عوامل تولید و توزیع آن، اذعان داشتند: دستگاه های اجرایی باید تمام تلاش خود را برای كنترل و مهار مواد مخدر در جامعه با مشاركت مردم و استفاده از ظرفیت های موجود بكار گیرند.


رئیس کل دادگستری ایلام تصریح کرد: متاسفانه صنعت مواد مخدر و صاحبان آنها تکنیک های جدیدی را ابداع می کنند و مواد مخدر را به شکل های جدیدی تولید می کنند و در این زمینه شناسایی و کنترل آن ماموریت سنگین و حائز اهمیتی است که می بایست با همدلی و همفکری نهاد ها و مسئولین انجام پذیرد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*