رئيس امور استان ها و مناطق در سازمان برنامه و بودجه كشور از پروژه ندامتگاه مرکزی ایلام بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام- دكتر عليرضا نعمتي رئيس امور استان ها و مناطق سازمان برنامه و بودجه كشور از پروژه ندامتگاه مرکزی ایلام بازدید کرد.


توفیق مهدیزاده سرپرست زندان های ایلام بیان داشت: پروژه ندامتگاه جدید ایلام که از سال ۱۳۸۲ آغاز گردیده تا کنون به دلیل کمبود اعتبارات کافی به بهره برداری نرسیده است و با تلاش های صورت گرفته و تعاملاتی که در خصوص بهره برداری و تکمیل آن توسط مسئولین زندان های ایلام طی چند سال اخیر انجام پذیرفت این پروژه رشد مناسبی داشته و پیش بینی می شود با جذب اعتبارات لازم و استمرار تعامل و همکاری ها به مرحله بهره برداری برسد و زندانیان به محل جدید انتقال یابند.


دکتر نعمتی در بازدید از پروژه ندامتگاه جدید ایلام به ضرورت جابجایی زندان مرکزی به خارج از شهر و تکمیل زندان جدید تأکید کرد و اذعان داشت: با تعامل و همکاری سازمان زندان های کشور و برنامه ریزی های درست در راستای بهره برداری از فاز اول پروژه زندان مرکزی، تلاش می شود که جابجایی زندانیان به محل استاندارد جدید و حذف زندان از محیط شهری به نحو مطلوبی صورت پذیرد.


در این بازدید قیصوری رئیس سازمان برنامه و بودجه استان، جمعی از مسئولین زندان های ایلام و پیمانکاران پروژه نیز حضور داشتند و روند ساخت و ساز و همچنین گزارش پیشرفت فیزیکی طبق استانداردهای زندانبانی تشریح شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*