خیرین ایلامی ۱۸ زندانی را آزاد کردند

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام- دو نیکوکار ایلامی مقیم تهران با اعطای مبلغ یک میلیارد و پنجاه میلیون ریال، ۱۸ زندانی را آزاد کردند.
عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های استان ایلام در این خصوص بیان داشت: همت دو خیر ایلامی مقیم استان تهران باعث شد که ۱۸ زندانی به آغوش خانواده های خود بازگردند، وی اذعان داشت: با تلاش مددکاران اجتماعی زندان های استان و گذشت شاکیان، مبلغی معادل ۱۶ میلیارد ریال تخفیف گرفته شد و بدهی زندانیان از ۱۶ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال به مبلغ ۹۰۰ میلیون ریال کاهش یافت و با تخصیص مساعدت یک میلیارد و پنجاه میلیون ریالی خیرین، ۱۴ زندانی از زندان مرکزی و ۴ زندانی از زندان شهرستان دره شهر آزاد شدند.


کشوری تصریح کرد: جرائم زندانیان آزاد شده مالی و غیر عمد بوده و در یکسال گذشته با برنامه های تدوینی و دعوت از نیکوکاران استان و همچنین پیاده سازی فرهنگ کمک به همنوعان و حمایت از قشر آسیب دیده زندانیان و خانواده های آنان، شاهد رشد مساعدت های مادی و معنوی در جشن های حمایت، نسیم مهر، گلریزان و… بوده ایم.
مدیرکل زندان های استان ایلام گفت: هرکس و یا هر جامعه ای بخواهد به سعادت دنیوی و آرامش و آسایش زندگی دست یابد می بایست از احسان و نیکوکاری به عنوان یکی از اسباب و عوامل آن توجه کند. کشوری با اشاره به تاثیر حمایت خیرین و نیکوکاران در پیشبرد فعالیت های اصلاحی و تربیتی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی، گفت: نیکوکاران سرمایه‌های ارزشمندی هستند که نگاهشان فراتر از چارچوب زندگی‌ است و از فاصله های دور همراهمان می‌شوند تا درهای بسته را بگشایند و به انسان‌های دردمند حیاتی دوباره ببخشند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*