تعامل فرهنگی محور دیدار مدیرکل زندان های ایلام با امام جمعه دره شهر بود

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام- در دیدار تعاملی امام جمعه شهرستان دره شهر و مدیرکل زندان های استان در خصوص تقویت اقدامات حوزه فرهنگی بحث و تبادل نظر شد.

عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های استان ایلام در جلسه تعاملی با حجت الاسلام والمسلمین قنبر بیگی امام جمعه شهرستان دره شهر، ضمن تقدیر از همکاری اثربخش و مستمر و همچنین بازدیدهای هفتگی امام جمعه از زندان شهرستان دره شهر و دیگر زندان های استان، رویکرد اقدامات بازپرورانه را فرهنگی و تربیتی دانست و بر لزوم آن در سطح زندان تأکید داشت.

کشوری در این جلسه که معاونین اداری و مالی و سلامت، اصلاح و تربیت اداره کل نیز حضور داشتند، به تشریح فعالیت های فرهنگی و بازخورد آن در بین گروه های هدف اشاره ای داشت و گفت: نگاه ویژه به زیر ساخت های فرهنگی در زندانبانی اسلامی و زمینه سازی مطلوب اقدامات قبل از اجرا، مسیر پیشرفت و ترقی را هموار تر ساخته و عدم بازگشت مجدد زندانیان به جامعه را به دنبال خواهد داشت.

حجت الاسلام والمسلمین قنبر بیگی نیز در پایان بیان داشتند: تلاش مسئولین زندان های استان در بحث بازپروری، بازاجتماعی ساختن زندانیان و توجه به نیازهای مادی و معنوی آنان ، کاملا محسوس بوده و جای تقدیر دارد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*