تست کرونا برای زندانیان پس از اتمام مرخصی توسط اکیپ درمانی مرکز بهداشت ایلام انجام می شود

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام- مهدی زاده با صادقی فر دیداری تعاملی داشت.
مهدی زاده سرپرست زندان های ایلام، انصاریان رئیس اداره سلامت و داراب خانی مسئول بهداشت و درمان زندان ها با صادقی فر رئیس مرکز بهداشت ایلام دیداری تعاملی داشتند. در این دیدار صادقی فر در خصوص همکاری و تعامل در راستای انجام تست کرونا توسط اکیپ درمانی مرکز بهداشت برای زندانیانی که از مرخصی بر می گردند قول مساعد داد.


مهدی زاده با اشاره به اینکه تا کنون هیچ موردی مشکوک به ویروس کرونا در سطح زندان های استان مشاهده نگردیده است، به اقداماتی که در راستای مقابله با این ویروس انجام گرفته است اشاره ای داشت و خواستار تعامل و همکاری روز افزون شد. وی گفت: بیماریابی و انجام تست سلامت زندانیان به صورت روزانه در زندان ها انجام می گیرد و برای زندانیانی که از مرخصی برمی گردند نیز تمهیداتی اندیشیده شده است.
صادقی فر در ادامه با اشاره به اقدامات ارزشمندی که برای زندانیان و خانواده های آنان انجام می پذیرد، بیان داشت: مرکز بهداشت ایلام ضمن اعلام همکاری و تعامل اثربخش، برای اعزام کادر درمانی به منظور انجام تست کرونا از زندانیانی که پس از پایان مرخصی به زندان باز می گردند، در حوزه آموزش های بهداشتی، تجهیزات در اختیار و توزیع اقلام بهداشتی و ضدعفونی نیز دست یارای مسئولین زندان خواهد بود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*