تبیین ایده های نو در کارگروه مشاوره و روانشناختی زندان های ایلام

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام- کارگروه مشاوره روانشناختی با حضور مشاورین و مددکاران زندان های استان برگزار شد.
علی انصاریان رئیس اداره سلامت، اصلاح و تربیت زندان های ایلام اذعان داشت: کارگروه مشاوره و روانشناختی زندان های ایلام با هدف توسعه اقدامات و فعالیت ها و همچنین تبیین ایده های نو به بحث و تبادل نظر پرداختند و برای پیاده سازی اقدامات پیش بینی شده برنامه ریزی هدفمندی صورت گرفت.


ایشان در ادامه بیان داشتند: در این نشست مواردی چون غربالگری زندانیان جدید الورود توسط روانشناسان، ارتقاء سطح کمی و کیفی کلاس های NA، برگزاری مستمر کارگاه های آموزشی و توانمندسازی، مشاوره های فراگیر، شناسایی بیماران، تبیین شیوه های موثر در سلامت روان و حفظ بهداشت روحی، استفاده از ظرفیت و توان دستگاه های متربط، بکارگیری روانشناسان مجرب در بند نسوان و … مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
انصاریان تصریح کرد: هرگاه زندانی در شرایط روحی و روانی متعادلی قرار گیرد و از دغدغه و استرس ناشی از تحمل حبس به دور باشد، قطعا فعالیت های اصلاحی و تربیتی موثر قرار می گیرند و بازگشت سالم و شرافتمندانه زندانیان به جامعه را شاهد خواهیم بود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*