بررسی اقدامات تأمینی و تربیتی در کمیته امنیتی زندان های ایلام

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام- کمیته امنیتی با حضور روسای زندان ها و مسئولین ستادی برگزار شد.
توفیق مهدیزاده سرپرست زندان های ایلام در این کمیته بیان داشت: با حضور مستمر و نظارت مداوم می بایست از بروز هرگونه خطر احتمالی پیشگیری کرد و با مدیریت امور و ساماندهی فعالیت های تأمینی و تربیتی به برقراری نظم و امنیت کمک کرد.
ایشان در ادامه تصریح کرد: نظارت بر امورات نگهبانی و مسائل مربوط به یگان حفاظت و همچنین سربازان وظیفه با دقت و حساسیت بیشتری دنبال شود و با همکاری و همفکری در راستای اعتلای اهداف سازمانی تلاشی مضاعف صورت گیرد. مهدیزاده خواستار سرکشی و بازدید شبانه روزی مسئولین از وضعیت زندان ها شد.


رحمن موحدی دبیر کمیته امنیتی نیز در خصوص تقویت نیروهای یگان حفاظت، نظارت مستمر و دقت در کنترل اوضاع زندان از طریق دوربین های مداربسته به ایراد سخن پرداخت و گفت: تهدیدهای احتمالی بررسی می شوند و موانع ثبات امنیت در سطح زندان در صورت وجود برطرف می گردند.
محسن پیری معاون اداری و مالی زندان های استان ایلام نیز در ادامه به تاثیر امنیت و برقراری نظم و انضباط در سطح زندان اشاره کرد و اذعان داشت: در زندانبانی امروزی مهمترین فاکتور بازپروری و اصلاح زندانیان در کنار ایجاد محیطی امن و به دور از فشار روحی و روانی است که با برنامه ریزی های انجام شده، تحقق هرچه مطلوب تر اهداف سازمانی دور از انتظار نیست.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*