افتتاحیه المپیاد ورزشی سربازان وظیفه و زندانیان استان ایلام

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام- افتتاحیه سومین المپیاد ورزشی سربازان وظیفه و زندانیان ( رشته های فوتبال، والیبال، دارت، تنیس روی میز، شطرنج، بازی های بومی و محلی و…. ) برگزار شد.


عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های استان ایلام در ابتدای مراسم به بیان سخن پرداخت و در خصوص فعالیت های ورزشی در سطح زندان های استان و برنامه های متنوعی که با هدف سلامت روحی و جسمی زندانیان و سربازان وظیفه انجام می شود مطالبی را عنوان نمود.


کشوری خاطر نشان کرد: ورزش تاثیر مهمی در تغییر رفتار و ناهنجاری‌های اجتماعی دارد و نقش ورزش در بروز شخصیت اجتماعی، احترام بر قوانین اجتماعی، بروز استعدادها، توانایی برقراری روابط اجتماعی و کاهش معضلات غیرقابل انکار است.


وی اذعان داشت: بی تحرکی یکی از عوامل بسیار مهم ایجاد اختلال در سلامت بدن انسان است و این محدودیت اگر به هر دلیل ایجاد شود می تواند در مدتی طولانی کارایی بدن انسان را به شدت کاهش دهد و آنچه مشخص است پرداختن به آن در سطح زندان ها به صورت جدی و مستمر امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.
در این مراسم جنگلی معاون اداره ورزش و جوانان، خسروی، ابوقداره و عبدالهی به ترتیب روسای هیئت های ورزش همگانی، بدمینتون، پهلوانی و زورخانه ای نیز حضور داشتند و در ادامه برنامه های متنوع و مفرحی برگزار گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*