ارتقاء سطح امنیت زندان ها؛ محور نشست هم اندیشی مسئولین زندان ها و نیروی انتظامی

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام_ مسئولین زندان های ایلام و نیروی انتظامی در نشست هم اندیشی حول ثبات و ارتقاء امنیت زندان ها بحث و تبادل نظر کردند.

در این نشست مسئولین نیروی انتظامی، سرپرست زندان ها، معاون اداری و مالی، فرمانده یگان حفاظت، روسای زندان ها و مسئولین ستادی حضور داشتند و در خصوص تقویت امنیت زندان بحث و گفتگو کردند.

مهدی زاده بیان داشت: ثبات امنیت در سطح زندان ها یکی از مهمترین اصول زندانبانی است که برای ارتقاء آن برنامه ریزی منسجم صورت گرفته است و با تعامل و همکاری نیروهای خدوم انتظامی،اقدامات ارزشمند و مثمر ثمری در حال پیگیری و انجام است. ایشان از همکاری گشت سیار یگان های ویژه و نیروهای انتظامی و دیگر اقدامات تدوین شده خبر داد.

مسئولین انتظامی استان نیز ضمن اعلام آمادگی و همکاری روز افزون، اذعان داشتند: توجه به امنیت و ثبات آن در سطح زندان امری ضروری و قابل توجه است که با تعامل و برنامه ریزی هدفمند در دستور کار است. مهدی زاده در ادامه تصریح کرد: لازمه انسجام و پیاده سازی برنامه های بازپرورانه، ثبات امنیت است.

وی گفت: فراهم سازی بستری مناسب برای اجرای اقدامات اصلاحی و تربیتی با هدف بازگشت سالم زندانیان به جامعه در جوار برقراری امنیت و نظم امکان پذیر است که بحمدالله زندان های استان از این لحاظ وضعیت مناسبی دارند و هموارد مورد ارزیابی و سنجش قرار می گیرند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*